Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Kielczawa

Kielczawa, podkarpackie

  • 350 000 zł
  • 4 500 m²
  • 77,78 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Mazur

Skontaktuj się

Działka budowlana Kielczawa

Kielczawa, podkarpackie

zaktualizowane:
15 maja 2026

350 000 zł

4 500 m²

77,78 zł/m²

Działka budowlana Kielczawa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

350 000 zł 4 500 m² 77,78 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 350 000 zł (77,78 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 4 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 45 arów, położona w malowniczej miejscowości Kielczawa, w otoczeniu bieszczadzkiej natury. To idealne miejsce dla osób marzących o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie doskonała inwestycja pod działalność turystyczną lub agroturystyczną.

Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta o wymiarach ok. 76 m x 59 m, co daje duże możliwości zagospodarowania terenu. (...)

Agent

Elżbieta Mazur

726 484...

726 484 616

724 818 447

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Mazur

726 484...

726 484 616

724 818 447

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Mazur

Zostaw telefon, oddzwonimy